|
Een ingenieursbureau richt zich vaak op de industrie van Nederland. Vaak zijn het werkzaamheden die verricht worden in de civiele techniek, maar niet elk ingenieursbureau is hetzelfde. Dit komt ook omdat er enorm veel ingenieurs zijn en er verschillende ingenieurs deskundige mogelijk zijn. Maters en De Koning is een ingenieursbureau die twee vestigingen heeft. De een is gelegen in Roosendaal en de ander in Rotterdam. In dit artikel vertel ik meer over de werkzaamheden, diensten en markten waarin Maters en De Koning zich bezig houdt. DienstenMaters en De Koning levert vooral diensten in de civiele techniek. Wanneer er nieuwe opdrachten komen kunnen zij gevraagd worden om een tekening te maken van een nieuw project, berekeningen te maken en eventueel adviezen te geven binnen het project. MarktZe houden zich bezig met diensten in de industrie, bouw en civiele techniek. Ze werken mee aan de mobiliteit en bereikbaarheid van de maatschappij en de mensen. Denk bijvoorbeeld aan de wegen en waterwegen. Ook richten ze zich op de inrichting van de buitenruimte en werken ze aan constructies van werk en verblijfsruimten. OpdrachtenDe opdrachten worden vaak gedaan in Nederland, maar worden ook soms in het buitenland gedaan. De meeste opdrachten komen bij de gemeente van steden en dorpen vandaan. Het gaat hier dan bijvoorbeeld over het renoveren, ontwerpen of realiseren van kademuren, havens, bruggen, stalen koel en vrieshallen of nautische voorzieningen in havens en vaarwegen. Maters en De Koning heeft al veel ervaring opgedaan en heeft door de jaren heen een team samen kunnen stellen die allemaal enthousiast zijn en altijd het beste uit een project willen halen. Op de website hebben ze meerdere projecten staan waarin je kan zien wat hun doel is geweest in dat project en waar dit project heeft plaats gevonden.
|
Veelgestelde vragen
Welke diensten levert Maters en De Koning?▼
Maters en De Koning levert diensten in civiele techniek, waaronder het maken van tekeningen, berekeningen en adviezen voor projecten in industrie, bouw en infrastructuur.
Waar zijn de vestigingen van Maters en De Koning gevestigd?▼
Het ingenieursbureau heeft twee vestigingen: één in Roosendaal en één in Rotterdam. Beide kantoren werken aan projecten in Nederland en daarbuiten.
Wat voor projecten voert Maters en De Koning uit?▼
Ze voeren projecten uit zoals het ontwerpen en realiseren van kademuren, havens, bruggen, stalen hallen en nautische voorzieningen. Ook werken ze aan mobiliteit en buitenruimteinrichting.
Voor wie voert Maters en De Koning opdrachten uit?▼
De meeste opdrachten komen van gemeenten in steden en dorpen. Het bureau werkt aan renovatie, ontwerp en realisatie van civiele werken voor lokale overheden.
Voert Maters en De Koning ook buitenlandse projecten uit?▼
Ja, hoewel de meeste projecten in Nederland plaatsvinden, worden er ook regelmatig opdrachten in het buitenland uitgevoerd.
